Start!:)
The Vampires Diaries
.....
joi, 8 decembrie 2011
Activitatea nr. 5
Ce pot spune despre aceasta lectie este ca mi s-a parut cea mai atractiva ,deoarece am invatat componentele unui calculator .Au fost destul de multe ,dar usor de retinut!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu