Start!:)
The Vampires Diaries
.....
joi, 8 decembrie 2011
Activitatea nr.10
In aceasta lectie a fost prezentat Sistemul de operare Windows printr-un filmulet interesant si foarte bine constituit!Pot spune ca stiam cateva notiuni prezente in filmulet ,dar cum se zice ``Repetitia e mama invataturii``!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu