Start!:)
The Vampires Diaries
.....
joi, 8 decembrie 2011
Activitatea nr.12
Aplicatiile pe care le-am efectuat au fost usoare ,ora a decurs destul de bine!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu