Din cate imi amintesc am discutat despre caracteristicile hardware ale calculatorului ,despre sistemul de operare si despre numele calculatorului personal .Sincer nu stiam cum sa aflu numele calculatorului .Lectia s-a desfasurat intr-o maniera destul de placuta!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu