Start!:)
The Vampires Diaries
.....
joi, 8 decembrie 2011
Activitatea nr.4
Aceasta activitate mi-a placut am discutat despre :Informatica si Tehnologia Informatiei,Sistemul de calcul ,Informatia si data.Am invatat multe notiuni pe care nu le stiam.
A fost o lectie destul de interesanta si in acelasi timp utila!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu