Sincer apreciez faptul ca doamna profesoara ne-a ajutat sa invatam notiunile mult mai usor prin aplicatii,scheme filmulete...A fost distractiv si in acelasi timp relaxant.Nu ma asteptam sa retin notiunile atat de repede.
M-am bucurat pentru ca nu a fost foarte dificil si pentru ca orele s-au desfasurat intr-un mod destul de placut!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu